Klika słów o firmie i kadrze FUREX…

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem, istniejemy na rynku od 1996 roku.
Od początku istnienia przedsiębiorstwa świadczymy usługi związane z kompleksową obsługą firm w zakresie palet i opakowań drewnianych.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży palety nowe i używane. Mamy możliwość wykonania opakowań drewnianych na Państwa indywidualne zamówienie, a nasze moce przetwórcze pozwalają nam na hurtową sprzedaż tego surowca.


Naszym celem jest zaspakajanie potrzeb i spełnianie oczekiwań klientów w zakresie wysokiej jakości usług i produktów oraz szybkości i punktualności dostaw, dlatego rozwijamy własny transport i współpracujemy z regionalnymi firmami transportowymi.

Zapewniamy rzetelność wykonania zleceń, konkurencyjne ceny oraz miłą i fachową obsługę.
Oczekujemy propozycji współpracy zarówno od dużych firm jak i indywidualnych klientów krajowych i zagranicznych.

Sukcesy naszych Klientów są naszymi sukcesami jako zespołu specjalistów. Pracujemy elastycznie i efektywnie, dopasowując się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

FUREX to nasz pomysł na życie i rozwój jako zgrany zespołu specjalistów. To codzienna praca, która pozwala nam realnie wpływać na rozwój gospodarki i podnieść jakość życia lokalnej społeczności.

Jeżeli maja Państwo pytania dotyczące naszej oferty, bądź chcielibyście Państwo rozpocząć współpracę z naszą firmą, prosimy o kontakt.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!